Mağazamız

Pendik Tesettür Mağazaları Nerede?

tesettür giyim butikleri - mağazamız

 

İstanbul’daki giyim merkezlerinde son zamanlarda tesettür giyim butikleri hızla eklenmektedir. Evvelki yıllarda aradıkları tasarımları bulamayan hanımlar internet ve sosyal medya kanallarının artmasıyla birlikte aradıkları tasarımlara ulaşabilmektedir.

Modazemra olarak uzun yıllar internet sitesi olarak sizlere hizmet verdiğimiz işletmemizi butik mağaza olarak Pendik’te 2019 yılı sonunda sizlerin hizmetine açtık. En iyi tesettür giyim tasarımcılarının tasarlamış olduğu tasarımları deneyerek mağazamızdan satıl alabilirsiniz.

Pendik çarşı içerisinde bulunan mağazamız marmaray ve toplu taşıma araçların yakın konumda bulunmaktadır. Marmaray’dan indikten sonra 2 dakika yürüme mesafesinde olana mağazamıza aşağıdaki konumdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

Tesettür Giyim Butikleri – Mağazamız Nerede?

modazemra logo Özel tasarım tesettür butikleri deyince akla gelen ilk şehir tabiki İstanbul. Her semtte bulabileceğiniz büyük küçük firmalar bulunmaktadır ancak birçok firmayı bir arada bulabileceğiniz, gelinlik, nişanlık ve diğer aksesuarları da aynı bölge de bulabileceğiniz başlıca ilçeler bulunmaktadır. Bunlar Pendik, Fatih ve Ümraniye olarak başta gelen ilçelerdir. Buralara hem ulaşım kolay, hem de aradığınız birçok tasarımcıyı ve butiği bir arada bulabilirsiniz.

Nursena Moda olarak biz de Pendik çarşı içerisindeki mağazamız da değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Mağazamızda Tesettür abiye, elbise, nişanlık, tunik, nikah elbisesi ve daha birçok model indirimli ve uygun şekilde satılmaktadır. Uygun kredi kartlarına taksit imkanı da bulunan mağazamıza tüm müşterilerimizi bekleriz. Pendik Marmaray durağına yürüme mesafesinde olan mağazamıza Batı mahallesi karanfil sokak numara 5’den ulaşabilirsiniz.

Fatih’de Fatih cami üzerindeki Fevzi paşa caddesinde butik ve gelinlikçiler cadde boyunca sıralanmaktadır. Burada genel olarak tesettür modasını ve en güncel tasarımları bulabileceğiniz onlarca mağaza bulunmaktadır. Ulaşım olarak Eminönü’nden otobüs, Yenikapı havaalanı metrosuyla Fatih durağından, Metrobüs topkapı durağından yine otobüs seçeneklerini kullanabilirsiniz. Anadolu yakasından Marmaray ile Yenikapı durağından Havaalanı metrosuna aktarma yaparak hızlıca ulaşabilirsiniz.

Ümraniye’de Alemdağ caddesinde yürüme yolu ve yaman evler mahallesi arasında yol üzerinde onlarca butik, gelinlikçi ve kaftancılar olarak, bilinen markalar, haute couture mağazalar, ünlü tesettür tasarımcıları ve yerel mağazalar bulunmaktadır. Ulaşım için Avrupa yakasından Marmaray ile Üsküdar’a gelerek, buradan M5 Üsküdar Çekmeköy metrosuyla Ümraniye veya Çarşı durağında inebilirsiniz. Kadıköy’den otobüsle de ulaşım sağlayabilirsiniz.