Mağazamız

İstanbul’daki giyim merkezlerine son zamanlarda butikler hızla eklenmektedir. Evvelki yıllarda aradıkları tasarımları bulamayan hanımlar internet ve sosyal medya kanallarının artmasıyla birlikte aradıkları tasarımlara ulaşabilmektedir.

Moda Zemra olarak uzun yıllar internet sitemizde sizlere hizmet verdiğimiz işletmemizi butik mağaza olarak Pendik’te 2019 yılı sonunda sizlerin hizmetine açtık. En iyi tasarımcıların tasarlamış olduğu tasarımları deneyerek mağazamızdan satın alabilirsiniz.

Pendik çarşı içerisinde bulunan mağazamız marmaray ve toplu taşıma araçlarının yakın konumunda bulunmaktadır. Marmaray’dan indikten sonra 2 dakika yürüme mesafesinde olan mağazamıza aşağıdaki konumdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

Mağazamız Nerede?

Özel tasarım abiye butikleri deyince akla gelen ilk şehir tabiki İstanbul. Her semtte bulabileceğiniz büyük küçük firmalar bulunmaktadır ancak birçok firmayı bir arada bulabileceğiniz, gelinlik, nişanlık ve diğer aksesuarları da aynı bölge de bulabileceğiniz başlıca ilçeler bulunmaktadır. Bunlar Pendik, Fatih ve Ümraniye olarak başta gelen ilçelerdir. Buralara hem ulaşım kolay, hem de aradığınız birçok tasarımcıyı ve butiği bir arada bulabilirsiniz.

Moda Zemra olarak biz de Pendik çarşı içerisindeki mağazamız da değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Mağazamızda abiye, elbise, nişanlık, tunik, nikah elbisesi ve daha birçok model indirimli ve uygun şekilde satılmaktadır. Uygun kredi kartlarına taksit imkanı da bulunan mağazamıza tüm müşterilerimizi bekleriz. Pendik Marmaray durağına yürüme mesafesinde olan mağazamıza Batı mahallesi karanfil sokak numara 5’den ulaşabilirsiniz.

Fatih’de Fatih cami üzerindeki Fevzi paşa caddesinde butik ve gelinlikçiler cadde boyunca sıralanmaktadır. Burada genel olarak modayı ve en güncel tasarımları bulabileceğiniz onlarca mağaza bulunmaktadır. Ulaşım olarak Eminönü’nden otobüs, Yenikapı havaalanı metrosuyla Fatih durağından, Metrobüs ile topkapı durağından yine otobüs seçeneklerini kullanabilirsiniz. Anadolu yakasından Marmaray ile Yenikapı durağından Havaalanı metrosuna aktarma yaparak hızlıca ulaşabilirsiniz.

Ümraniye’de Alemdağ caddesinde yürüme yolu ve yaman evler mahallesi arasında yol üzerinde onlarca butik, gelinlikçi ve kaftancılar olarak, bilinen markalar, haute couture mağazalar, ünlü tasarımcılar ve yerel mağazalar bulunmaktadır. Ulaşım için Avrupa yakasından Marmaray ile Üsküdar’a gelerek, buradan M5 Üsküdar Çekmeköy metrosuyla Ümraniye veya Çarşı durağında inebilirsiniz. Kadıköy’den otobüsle de ulaşım sağlayabilirsiniz.